manicure

zadbaj o piękne dłonie

MANICURE

 Zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są paznokcie u rąk. Manicure stosują osoby, które pragną mieć ładniejsze paznokcie. Zabieg polega nie tylko na malowaniu, ale też na wyrównywaniu skórek i pielęgnowaniu płytki paznokci.

MANICURE HYBRYDOWY

Najmodniejsza metoda stylizacji paznokcia wykorzystująca specjalny rodzaj lakieru, który należy utwardzić w lampie UV/LED. W efekcie otrzymujemy nasz wymarzony manicure, który utrzymuje się w nienagannej formie min. 2 tygodnie. Lakierożel, którym pokrywane są paznokcie powoduje, że kolorowa warstwa lakieru jest odporna na ścieranie, uderzenia a nawet środki chemiczne, używane np. do sprzątania. Manicure usuwamy przy pomocy specjalnego removera. Po kilku zabiegach poleca się zrobić krótką przerwę w wykonywaniu zabiegów w celu regeneracji płytki paznokciowej. Czas trwania zabiegu: 60 min.

MANICURE JAPOŃSKI

Zabieg polega na energicznym wcieraniu w płytkę paznokcia pasty zawierającej m.in. witaminy A i E, keratynę, pyłek pszczeli a także krzemionkę z Morza Japońskiego. Efektem są piękne, zdrowe i wzmocnione paznokcie. Zabieg poleca się szczególnie osobom z rozdwajającymi się paznokciami, po zabiegu przedłużania metodą żelową a także po długim stosowaniu manicure hybrydowego. Najlepiej powtarzać co 2-3 tygodnie, aż do uzyskania pożądanego efektu. Czas trwania zabiegu: 60 min.

MANICURE BIOLOGICZNY

Wyjątkowość tego zabiegu polega na niezwykle delikatnym traktowaniu paznokci – nie stosujemy tutaj metalowych narzędzi takich, jak: cążki, pilniki, nożyczki. Zostały one zastąpione przez papierowe lub szklane pilniczki, przy pomocy których skraca się paznokcie. Co więcej, skórki nie są wycinane, tylko zmiękczane i odsuwane drewnianym patyczkiem. To idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na bezinwazyjności zabiegu i które cenią naturalną kosmetykę. Niewątpliwą zaletą zabiegu jest to, że – dzięki zastosowaniu papierowych i szklanych pilników – płytka paznokciowa pozostaje nienaruszona, nie rozdwaja się. Z kolei delikatne odsuwanie skórek minimalizuje ryzyko rozwoju zakażeń, zdarzające się przy wycinaniu skórek. Taki rodzaj pielęgnacji dłoni doceniają zwłaszcza mężczyźni. Czas trwania zabiegu: 60 min.

MANICURE KLASYCZNY

Zabieg polega na stradycyjnym skórceniu i opiłowaniu płytki, następnie zamknięciu łusek paznokcia pilnikiem a także usunięciu cążkami nasrośnietych na płytke skórek. Tak przygoowane paznokcie polerujemy, a skórki nawilżamy oliwką. Czas trwania zabiegu: 60 min.

MANICURE FRENCH

Jest to najbardziej klasyczny i elegancki sposób malowania paznokci. Polega o na nałożeniu białego lakieru na końcówki paznokcia, zaś reszta płytki malowana jest na kolor beżowy, mleczny lub w odcieniu delikatnego różu. Czas trwania zabiegu: 60 min.

PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI ŻELEM

Jedna z najbardziej popularnych metod przedłużania paznokci. W trakcie zabiegu używa się żelu światłoutwardzalnego. Poleca się szczególnie Paniom, które pragną wydłużyć swoje naturalne paznokcie. W zależności od szybkości wzrostu paznokcia/odrostu (po ok 3-5 tygodni) wykonuje się zabieg uzupełnienia żelu bądź też całkowitego jego usunięcia. Polecamy uzupełnienie zabiegu manicurem hybrydowym aby uzyskać efekt wymarzonych paznokci. Czas trwania zabiegu: 120 min.

ZAREZERWUJ

W NASZEJ OFERCIE ZABIEGI

Pakiet - Manicure klasyczny z malowaniem + pedicure exspress z malowanie

95 ZŁ

Pakiet - Manicure hybrydowy + Pedicure hybrydowy

148 ZŁ

Manicure hybrydowy

63 ZŁ

Manicure hybrydowy extra


73 ZŁ

Manicure klasyczny bez malowania

35 ZŁ

Manicure klasyczny z malowaniem

40 ZŁ

Manicure SHEA

35 ZŁ

Manicure SPA

60 ZŁ

Manicure japoński

50 ZŁ

Manicure hybrydowy FRENCH

70 ZŁ

Manicure Meskie + odżywka

30 ZŁ

Paznokcie żelowe (forma) + hybryda

129 ZŁ

Uzupełnianie żeli + hybryda

79 ZŁ

Manicure Żelowy – wzmocnienie na naturalnej płytce

85 ZŁ

Usunięcie żeli

40 ZŁ