Pielęgnacja twarzy

zadbaj o twarz

ZABIEGI SILNIE ZŁUSZCZAJĄCE

Reti Fusion Therapy (Lifting i korekta niedoskonałości)

Niezawodna terapia w jednoczesnej likwidacji wszelkich oznak starzenia się skóry. Główne składniki linii – retinol, kwas ferulowy i witamina C - dzięki właściwościom silnie odnawiającym, regenerującym oraz stymulującym, gwarantują wszechstronne działanie odmładzające i korygujące niedoskonałości skóry. Kuracja idealna dla cery dojrzałej, ale również wskazana w walce z przebarwieniami, bliznami i rozstępami. Czas trwania zabiegu: 90 min.

AzAc Peel (zabieg złuszczająco - normalizujący z kwasami dla skór trądzikowych)

Terapia ukierunkowana na eliminację głównych przyczyn powstawania zmian trądzikowych i rumienia. Zawarty w niej kwas azelainowy działa na 3 poziomach: przeciwbakteryjnie i seboregulująco, przeciwzapalnie i antyoksydacyjnie oraz rozjaśniająco. Dzięki temu kuracja jest skutecznym, wielokierunkowym narzędziem w walce zarówno z trądzikiem zwykłym, jak i różowatym. Produkty z linii można bezpiecznie stosować przez cały rok niezależnie lub w połączeniu z profesjonalnymi zabiegami. Czas trwania zabiegu: 90 min.

Phyto Fenol Peel (Redukcja przebarwień)

Zabieg Phyto Fenol Peel przeznaczony jest dla każdej osoby, która zmaga się z następującymi problemami:
 • przebarwienia
 • melasma
 • ostuda
 • fotostarzenie
 • zmarszczki
 • nierówny koloryt skóry
W porównaniu do standardowych peelingów chemicznych zabieg ten jest bezpieczny oraz zapewnia szybką regenerację skóry. Co zawiera i jak działa peeling Phyto Fenol Peel ? Składniki zabiegu zostały tak skomponowane aby zapewnić jak najskuteczniejsze działanie na skórę. W skład peelingu wchodzą następujące substancje: kwas kawowy, kwas rozmarynowy, kwas ferulowy, heksylrezorcynol, kaws migdałowy AHA i fenolokwas, kwas salicylowy BHA i fenolokwas oraz retinol. Taka kompozycja gwarantuje wybitnie skuteczne działanie rozjaśniające przebarwienia i odmładzające, dzięki niwelowaniu skutków fotostarzenia. Czas trwania zabiegu: 60 min.

Kwas laktobionowy i witaminą C

Łączy w sobie bezpieczną eksfoliację z działaniem nawilżającym, regenerującym i łagodzącym. Dedykowany dla skór wrażliwych i naczyniowych po kuracjach dermatologicznych. Polecany jako kuracja dla skór z dermatozami oraz alternatywa w przypadku przeciwwskazań do terapi z kwasami. Czas trwania zabiegu: 90 min.

Kwas migdałowy Peel Mision

Kwas migdałowy należy do grupy kwasów alfa-hydroksylowych AHA, o działaniu złuszczającym, antybakteryjnym i przeciwstarzeniowym. Polecany jest w przypadku wyprysków trądzikowych, zaskórników. Poprawia strukturę skóry, wygładza zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia. Czas trwania zabiegu: 90 min.[/text]
ZAREZERWUJ

W NASZEJ OFERCIE ZABIEGI

Reti Fusion Therapy

Lifting i korekta niedoskonałości
Twarz
150 ZŁ

Reti Fusion Therapy

Lifting i korekta niedoskonałości
Twarz, szyja, dekold
190 ZŁ

AzAc Peel

Zabieg złuszczająco - normalizujący z kwasami dla skór trądzikowych
Twarz
150 ZŁ

AzAc Peel

Zabieg złuszczająco - normalizujący z kwasami dla skór trądzikowych
Twarz, szyja, dekold
200 ZŁ

Phyto Fenol Peel

Redukcja przebarwień
200 ZŁ

Zabieg eksfoliacji

Kwas laktobionowy i witamina C
100 ZŁ

Kwas migdałowy

Peel Mision
86 ZŁ

ANTY - AGING

  Anty-Aging z wykorzystaniem "Smoczej Krwi"

  Zabieg ten wykorzystuje połączenie maski z jedwabiem z pajęczej sieci oraz koncentratu ze smoczą krwią - Dragon's Blood Concentrate. Dodatek z pajęczej sieci pozyskiwanej syntetycznie intensywnie pielęgnuje oraz wygładza skórę oraz działa odmładzająco. Smocza krew działa antyoksydacyjnie , odmładzająco oraz rewitalizująco. Zabieg dedykowany kobietom dojrzałym z widoczną utratą jędrności oraz tym które chcą przeciwdziałać upływowi czasu . Już po pierwszym zabiegu jest zauważana poprawa jędrności skóry oraz podniesiony owal. Aby uzyskać jak najlepsze efekty powinno się wykonać serię od 4 - 5 zabiegów. Czas trwania zabiegu: 90 min

  CARBO THERAPY - Korekta owalu twarzy w strefie "V"

  Autorska terapia z efektem karboksyterapii łączy w sobie aktywną formę kwasu ksymenynowego, argininę oraz remodelujący peptyd. Kwas ksymenynowy oraz arginina poprawiają mikrokrążenie, zwiększają dotlenienie skóry i jej odżywienie. Stymulują i remodelują tkankę, przywracając jej właściwą rzeźbę, jędrność oraz elastyczność. Wzmocnienie efektu ich działania zapewnia specjalny peptyd o właściwościach odbudowujących i poprawiających owal twarzy w strefie „V”. Jest to doskonała bezinwazyjna alternatywna dla nici liftingujących.
  Wskazania do zabiegu:
  • skóra wymagająca odżywienia
  • szara zmęczona i zestresowana
  • z pierwszymi oznakami starzenia
  • utrata elastyczności i jędrności
  • z zaburzeniem na linii żuchwy i podwójnym podbródkiem
  • cellulit i lokalne depozyty tkanki tłuszczowej
  • preparaty – suporty podczas i po zabiegach karboksyterapii
  • pielęgnacja domowa po zabiegach karboksyterapii
  Czas trwania zabiegu: 90 min.
ZAREZERWUJ

W NASZEJ OFERCIE ZABIEGI

Zabieg Anty – Aging

Twarz
100 ZŁ

Zabieg Anty – Aging

twarz, szyja, dekolt
135 ZŁ

CARBO THERAPY - Korekta owalu twarzy w strefie "V"twarz, szyja
250 ZŁ

CARBO THERAPY - Korekta owalu twarzy w strefie "V"

Twarz
200 ZŁ

ZABIEGI SILNIE NAWILŻAJĄCE

  Transform HA Therapy + Oxygen Infusion

  Nowatorska terapia oparta na unikalnym, pod względem skuteczności i budowy transformowalnym kwasie hialuronowym. Dzięki małym cząsteczkom i deformowalnej błonie nośnika, kwas hialuronowy dociera bezpośrednio do najgłębszych warstw skóry. Już po pierwszej aplikacji kosmetyków zauważalne są efekty: wypełnienia zmarszczek, zwiększenia gęstości skóry, głębokiego i długotrwałego nawilżenia. Oxygen Infusion Mask unikalna maska o działaniu dotleniającym.
  Doskonale usuwa oznaki zmęczenia, oczyszcza i odtoksycznia poprawiając przy tym koloryt skóry. Zwiększa absorbcję substancji aktywnych.
  Czas trwania zabiegu: 60 min.
ZAREZERWUJ

W NASZEJ OFERCIE ZABIEGI

Transform HA Therapy + Oxygen Infusion

Lifting i korekta niedoskonałości
80 ZŁ

ZABIEGI NA OKOLICE OCZU

  EYE ILLUMINATION THERAPY - Terapia niwelująca cienie pod oczami.

  W nowej linii eye illuminate therapy wykorzystano wyjątkowy efekt synergii kwasu traneksamowego, kwasu laktobionowego oraz witaminy C. Efektem terapii jest rozjaśnienie skóry pod oczami, poprawa jej jakości poprzez stymulację produkcji kolagenu i wzmocnienie naczyń krwionośnych.

  Wskazania do zabiegu:
  • cienie i zasinienia pod oczami
  • płytko unaczyniona okolica oczu
  • cienka i pozbawiona elastyczności skóra
  • stresujący tryb życia

Efekt zabiegu:
 • efekt rozświetlenia
 • redukcja cieni pod oczami
 • wzmocnienie naczyń krwionośnych

 • Częstotliwość zabiegów:
   seria 5-10 zabiegów, co 7-10 dni, mikronakłuwanie/eksfoliacja co 2-4 tyg
   Czas trwania zabiegu: 60 min.
  ZAREZERWUJ

W NASZEJ OFERCIE ZABIEGI

EYE ILLUMINATION THERAPY - Terapia niwelująca cienie pod oczami


130 ZŁ

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

  Zabieg polegający na mechanicznym ścieraniu warstwy rogowej naskórka a także głębszych warstw naskórka. Poleca się osobom z zaskórnikami, rozszerzonymi porami, bliznami, przebarwieniami, rozstępami czy też cellulitem. W efekcie uzyskujemy m.in. odżywioną, ujędrnioną skórę z poprawionym kolorytem i poprawionym ukrwieniem. Zauważa się również zmniejszenie widoczności płytkich zmarszczek, gdyż zabieg pobudza produkcję kolagenu. Warto po zabiegu wprowadzić składniki aktywne przy pomocy ultradźwięków. Poleca się powtarzać nie częściej niż co 3 tygodnie. Czas trwania zabiegu: 90 min.
ZAREZERWUJ

W NASZEJ OFERCIE ZABIEGI

Twarz

+ MASKA
75 ZŁ

Twarz, Szyja,  Dekold

+ MASKA
100 ZŁ

Twarz + Ultradzwięki

+ MASKA + AMPUŁKA
115 ZŁ

Twarz, Szyja, Dekold +Ultradzwięki

+ MASKA + AMPUŁKA
130 ZŁ

Wybrany obszar

PLECY, RAMIONA, BRZUCH
100 Zł

PEELING KAWITACYJNY

Alternatywa dla tradycyjnej metody manualnego oczyszczania twarzy. Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Przy użyciu specjalnego urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe skierowanego na wilgotną skórę uzyskuje się efekt kawitacji. Pęcherzyki wody wypełnione rozrzedzonym gazem pod wpływem drgań ultradźwiękowych pękają rozbijając martwe komórki naskórka a odsłaniając młodszą warstwę skóry. W efekcie uzyskujemy wyczuwalnie gładszą i rozjaśnioną cerę. Również po zabiegu warto wprowadzić składniki aktywne wykonując masaż manualny lub przy pomocy ultradźwięków. Poleca się stosować raz w miesiącu. Czas trwania zabiegu: 90 min.

ZAREZERWUJ

W NASZEJ OFERCIE ZABIEGI

Twarz

+ MASKA
65 Zł

Twarz, szyja, dekold

+ MASKA
85 ZŁ

Twarz + Ultradzwięki

+ MASKA + AMPUŁKA
120 ZŁ

Twarz, szyja, dekold + Ultradzwięki

+ MASKA + AMPUŁKA
135 ZŁ

Wybrany obszar

BRZUCH, UDA, POŚLADKI, ŁYDKI, RAMIONA
65 ZŁ

SONOFOREZA

  Sonoforeza ma za zadanie przetransportowanie witamin oraz składników aktywnych w głąb skóry. Zabieg powoduje poprawę ukrwienia skóry poprzez mikromasaż, tym samym regenerując uszkodzone tkanki. Czas trwania zabiegu: 60 min.
ZAREZERWUJ

W NASZEJ OFERCIE ZABIEGI

Twarz + Ultradzwięki

+ MASKA +AMPUŁKA
60 ZŁ

Twarz, szyja, dekold + Ultradzwięki+ MASKA + AMPUŁKA
90 ZŁ