zabiegi upiększające

zadbaj o swoje piękno

Makijaż permanentny - brwi metodą piórkową

Makijaż permanentny metodą Microblading to obecnie najbardziej pożądany przez klientki makijaż brwi, który pozwala na zupełne rekonstruowanie i uzupełnianie włosów brwi, gwarantujący bardzo naturalny wygląd. Microblading – ręczna metoda pigmentacji brwi, która wywodzi się z Japonii. Jest obecnie nowością na rynku, najbardziej pożądaną metodą przez wymagające klientki. Microlading pozwala na szczegółową i precyzyjną rekonstrukcję brwi, tak by do złudzenia przypominały one naturalne brwi, aczkolwiek efekt jest jeszcze bardziej zniewalający! Brwi do złudzenia są naturalne i jednocześnie mocno gęste o pięknym i pożądanym kształcie. Microblading polega na precyzyjnym wyrysowaniu poszczególnych włosków w ramach łuku brwiowego w taki sposób, by rysunek odzwierciedlał jak najbardziej naturalny układ włosków. Czas trwania zabiegu: 150 min.

ZAREZERWUJ

W NASZEJ OFERCIE POSIADAMY

Makijaż permanentny - brwi metodą piórkową

750 ZŁ

PRZEDŁUŻANIE RZĘS

    Zabieg polega na doklejeniu sztucznych rzęs do 1 naturalnej. Pozwala to na uzyskanie wydłużonych, grubszych oraz gęstszych rzęs. Oko wygląda na bardziej otwarte, a klientka zyskuje na czasie podczas makijażu. Przed zabiegiem warto wykonać próbę uczuleniową na klej do rzęs. Poleca się uzupełniać rzęsy po upływie ok 3 tygodni. Czas trwania zabiegu: 120 min.
ZAREZERWUJ

W NASZEJ OFERCIE ZABIEGI

Kardashian Style

220 ZŁ

4D Russian Volume

200 ZŁ

3D Extreme Volume

200 ZŁ

2D  Ultra Light

170 ZŁ

3D  Ultra Light

190 ZŁ

2D kaszmirowe

210 ZŁ

1:1 kaszmirowe

160 ZŁ

1:1 jedwabno - syntetyczne

150 ZŁ

3D Piórko norka syberyjska

300 ZŁ

PAKIET - Przedłużanie rzęs 1:1 + henna brwi z regulacją

175 ZŁ

Uzupełnianie rzęs

w zakładce cennik

HENNA BRWI I RZĘS / LIFTING RZĘS

    Henna brwi i rzęs jest zabiegiem polegającym na delikatnym farbowaniu włosów brwi a także rzęs. Kolor henny jest dobierany indywidualnie, a sam efekt utrzymuje się ok 2-3 tygodni na brwiach, zaś na rzęsach 3-4 tygodni.  Dzięki temu twarz nabiera wyrazu, a oczy są naturalnie podkreślone.  Czas trwania zabiegu: 30 min.
    Lifting rzęs - Zabieg podkręcający rzęsy na około 6-8 tygodni. W cenie zabiegu dołączamy hennę rzęs, która nadaje naszemu spojrzeniu głębi i wyrazistości..  Czas trwania zabiegu: 60 min.
ZAREZERWUJ

W NASZEJ OFERCIE ZABIEGI

Henna brwi i rzęs + regulacja

30 ZŁ

Henna brwi + regulacja

25 ZŁ

Henna brwi

15 ZŁ

Henna brwi z modelowaniem

35 ZŁ

Henna rzęs

15 ZŁ

Lifting rzęs

100 ZŁ

Lifting rzęs + henna rzęs

110 ZŁ

Lifting rzęs + laminacja(keratyna)

120 ZŁ

Lifting rzęs + laminacja + henna rzęs(keratyna)

130 ZŁ

Regulacja brwi

(pęseta lub wosk) 15 ZŁ

MAKIJAŻ OKOLICZNOŚCIOWY

Makijaż ma na celu wydobyć piękno które jest w każdej z nas. Maskuje niedoskonałości naszej cery, rozświetla. Makijaż cechuje się również indywidualnością polegając na dokładnej analizie kształtu naszej twarzy, gamy kolorystycznej, typu urody. Aby makijaż wyglądał perfekcyjnie musimy pamiętać o odpowiednim nawilżeniu naszej cery. Zabiegi pielęgnacyjne mające na celu nawilżenie naszej skóry twarzy są priorytetem. Czas trwania zabiegu: 45 min.

ZAREZERWUJ

W NASZEJ OFERCIE POSIADAMY

Makijaż okolicznościowy

75 ZŁ

Makijaż dzienny

75 ZŁ

Makijaż wieczorowy

75 ZŁ

Makijaż ślubny + próbny

150 ZŁ

Makijaż ślubny + Henna brwi + regulacja

109 ZŁ