zabiegi upiększające

zadbaj o swoje piękno

Makijaż permanentny - brwi metodą piórkową

Makijaż permanentny metodą Microblading to obecnie najbardziej pożądany przez klientki makijaż brwi, który pozwala na zupełne rekonstruowanie i uzupełnianie włosów brwi, gwarantujący bardzo naturalny wygląd. Microblading – ręczna metoda pigmentacji brwi, która wywodzi się z Japonii. Jest obecnie nowością na rynku, najbardziej pożądaną metodą przez wymagające klientki. Microlading pozwala na szczegółową i precyzyjną rekonstrukcję brwi, tak by do złudzenia przypominały one naturalne brwi, aczkolwiek efekt jest jeszcze bardziej zniewalający! Brwi do złudzenia są naturalne i jednocześnie mocno gęste o pięknym i pożądanym kształcie. Microblading polega na precyzyjnym wyrysowaniu poszczególnych włosków w ramach łuku brwiowego w taki sposób, by rysunek odzwierciedlał jak najbardziej naturalny układ włosków. Czas trwania zabiegu: 150 min.

ZAREZERWUJ

W NASZEJ OFERCIE POSIADAMY

Makijaż permanentny - brwi metodą piórkową

750 ZŁ

PRZEDŁUŻANIE RZĘS

    Zabieg polega na doklejeniu sztucznych rzęs do 1 naturalnej. Pozwala to na uzyskanie wydłużonych, grubszych oraz gęstszych rzęs. Oko wygląda na bardziej otwarte, a klientka zyskuje na czasie podczas makijażu. Przed zabiegiem warto wykonać próbę uczuleniową na klej do rzęs. Poleca się uzupełniać rzęsy po upływie ok 3 tygodni. Czas trwania zabiegu: 120 min.
ZAREZERWUJ

W NASZEJ OFERCIE ZABIEGI

Kardashian Style

220 ZŁ

4D-6D Russian Volume

190 ZŁ

3D Extreme Volume

200 ZŁ

2D  Ultra Light

170 ZŁ

3D  Ultra Light

190 ZŁ

2D kaszmirowe

210 ZŁ

1:1 kaszmirowe

180 ZŁ

1:1 jedwabno - syntetyczne

150 ZŁ

3D Piórko norka syberyjska

300 ZŁ

PAKIET - Przedłużanie rzęs 1:1 + henna brwi z regulacją

175 ZŁ

Uzupełnianie rzęs

w zakładce cennik

HENNA BRWI I RZĘS / LIFTING RZĘS

    Henna brwi i rzęs jest zabiegiem polegającym na delikatnym farbowaniu włosów brwi a także rzęs. Kolor henny jest dobierany indywidualnie, a sam efekt utrzymuje się ok 2-3 tygodni na brwiach, zaś na rzęsach 3-4 tygodni.  Dzięki temu twarz nabiera wyrazu, a oczy są naturalnie podkreślone.  Czas trwania zabiegu: 30 min.
    Lifting rzęs - Zabieg podkręcający rzęsy na około 6-8 tygodni. W cenie zabiegu dołączamy hennę rzęs, która nadaje naszemu spojrzeniu głębi i wyrazistości..  Czas trwania zabiegu: 60 min.
ZAREZERWUJ

W NASZEJ OFERCIE ZABIEGI

Henna brwi i rzęs + regulacja

30 ZŁ

Henna brwi + regulacja

25 ZŁ

Henna brwi

15 ZŁ

Henna brwi z modelowaniem

35 ZŁ

Henna rzęs

15 ZŁ

Lifting rzęs

100 ZŁ

Lifting rzęs + laminacja(keratyna)

120 ZŁ

Regulacja brwi

(pęseta lub wosk) 15 ZŁ

MAKIJAŻ OKOLICZNOŚCIOWY

Makijaż ma na celu wydobyć piękno które jest w każdej z nas. Maskuje niedoskonałości naszej cery, rozświetla. Makijaż cechuje się również indywidualnością polegając na dokładnej analizie kształtu naszej twarzy, gamy kolorystycznej, typu urody. Aby makijaż wyglądał perfekcyjnie musimy pamiętać o odpowiednim nawilżeniu naszej cery. Zabiegi pielęgnacyjne mające na celu nawilżenie naszej skóry twarzy są priorytetem. Czas trwania zabiegu: 45 min.

ZAREZERWUJ

W NASZEJ OFERCIE POSIADAMY

Makijaż okolicznościowy

75 ZŁ

Makijaż dzienny

75 ZŁ

Makijaż wieczorowy

75 ZŁ

Makijaż ślubny + próbny

150 ZŁ

Makijaż ślubny + Henna brwi + regulacja

109 ZŁ