MEDYCYNA ESTETYCZNA

MEZOTERAPIA

Phyto Fenol Peel + FRAX Stamp (redukcja przebarwień z mezoterapią mikroigłową)

Zabieg Phyto Fenol Peel

Przeznaczony jest dla każdej osoby, która zmaga się z następującymi problemami:

przebarwienia, melasma, ostuda, fotostarzenie, zmarszczki, nierówny koloryt skóry W porównaniu do standardowych peelingów chemicznych zabieg ten jest bezpieczny oraz zapewnia szybką regenerację skóry.

Co zawiera i jak działa peeling Phyto Fenol Peel ? Składniki zabiegu zostały tak skomponowane aby zapewnić jak najskuteczniejsze działanie na skórę. W skład peelingu wchodzą następujące substancje: kwas kawowy, kwas rozmarynowy, kwas ferulowy, heksylrezorcynol, kaws migdałowy AHA i fenolokwas, kwas salicylowy BHA i fenolokwas oraz retinol. Taka kompozycja gwarantuje wybitnie skuteczne działanie rozjaśniające przebarwienia i odmładzające, dzięki niwelowaniu skutków fotostarzenia.

FRAX Stamp

Stempel do terapii mikroigłowej umożliwia zwiększenie wnikania substancji aktywnych zawartych w Phyto Fenol Peel.

Czas trwania zabiegu: 90 min.

MEZOTERAPIA

DERMA PEN – Mezoterapia mikroigłowa z efektem PRP (Plasma-Lift)

Najnowsza technologicznie zaawansowana terapia PRP z efektem plasma – lift to bezinwazyjna odpowiedź na zabiegi estetyczne z osoczem bogatopłytkowym. Inspirowana medycyną regeneracyjną kuracja zawiera 2 sygnałowe peptydy W3 Peptide oraz GHK-Cu, które remodelują skórę i przywracają jej młodość. Doskonale wzmacnia efekty profesjonalnych zabiegów dermoestetycznych. Szczególnie polecana jako kuracja uderzeniowa do kompleksowego i totalnego odmładzania skóry dojrzałej ze zmarszczkami i fotoagingiem. Zalecana również po zabiegach inwazyjnych wymagających przyspieszonej regeneracji. Daje spektakularne efekty także w działaniach anti-aging.

Czas trwania zabiegu: 90 min.

X