MANICURE

MANICURE

Zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są paznokcie u rąk. Manicure stosują osoby, które pragną mieć ładniejsze paznokcie. Zabieg polega nie tylko na malowaniu, ale też na wyrównywaniu skórek i pielęgnowaniu płytki paznokci.

MANICURE HYBRYDOWY

Najmodniejsza metoda stylizacji paznokcia wykorzystująca specjalny rodzaj lakieru, który należy utwardzić w lampie UV/LED. W efekcie otrzymujemy nasz wymarzony manicure, który utrzymuje się w nienagannej formie min. 2 tygodnie. Lakierożel, którym pokrywane są paznokcie powoduje, że kolorowa warstwa lakieru jest odporna na ścieranie, uderzenia a nawet środki chemiczne, używane np. do sprzątania. Manicure usuwamy przy pomocy specjalnego removera. Po kilku zabiegach poleca się zrobić krótką przerwę w wykonywaniu zabiegów w celu regeneracji płytki paznokciowej.

Czas trwania zabiegu: 60 min.

MANICURE JAPOŃSKI

Zabieg polega na energicznym wcieraniu w płytkę paznokcia pasty zawierającej m.in. witaminy A i E, keratynę, pyłek pszczeli a także krzemionkę z Morza Japońskiego. Efektem są piękne, zdrowe i wzmocnione paznokcie. Zabieg poleca się szczególnie osobom z rozdwajającymi się paznokciami, po zabiegu przedłużania metodą żelową a także po długim stosowaniu manicure hybrydowego. Najlepiej powtarzać co 2-3 tygodnie, aż do uzyskania pożądanego efektu.

Czas trwania zabiegu: 60 min.

MANICURE

MANICURE BIOLOGICZNY

Wyjątkowość tego zabiegu polega na niezwykle delikatnym traktowaniu paznokci – nie stosujemy tutaj metalowych narzędzi takich, jak: cążki, pilniki, nożyczki. Zostały one zastąpione przez papierowe lub szklane pilniczki, przy pomocy których skraca się paznokcie. Co więcej, skórki nie są wycinane, tylko zmiękczane i odsuwane drewnianym patyczkiem. To idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na bezinwazyjności zabiegu i które cenią naturalną kosmetykę. Niewątpliwą zaletą zabiegu jest to, że – dzięki zastosowaniu papierowych i szklanych pilników – płytka paznokciowa pozostaje nienaruszona, nie rozdwaja się. Z kolei delikatne odsuwanie skórek minimalizuje ryzyko rozwoju zakażeń, zdarzające się przy wycinaniu skórek. Taki rodzaj pielęgnacji dłoni doceniają zwłaszcza mężczyźni.

Czas trwania zabiegu: 60 min.

MANICURE KLASYCZNY

Zabieg polega na stradycyjnym skórceniu i opiłowaniu płytki, następnie zamknięciu łusek paznokcia pilnikiem a także usunięciu cążkami nasrośnietych na płytke skórek. Tak przygoowane paznokcie polerujemy, a skórki nawilżamy oliwką.

Czas trwania zabiegu: 60 min.

MANICURE FRENCH

Jest to najbardziej klasyczny i elegancki sposób malowania paznokci. Polega o na nałożeniu białego lakieru na końcówki paznokcia, zaś reszta płytki malowana jest na kolor beżowy, mleczny lub w odcieniu delikatnego różu.

Czas trwania zabiegu: 60 min.

PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI ŻELEM

Jedna z najbardziej popularnych metod przedłużania paznokci. W trakcie zabiegu używa się żelu światłoutwardzalnego. Poleca się szczególnie Paniom, które pragną wydłużyć swoje naturalne paznokcie. W zależności od szybkości wzrostu paznokcia/odrostu (po ok 3-5 tygodni) wykonuje się zabieg uzupełnienia żelu bądź też całkowitego jego usunięcia. Polecamy uzupełnienie zabiegu manicurem hybrydowym aby uzyskać efekt wymarzonych paznokci.

Czas trwania zabiegu: 120 min.

W NASZEJ OFERCIE

 • PAKIET – MANICURE KLASYCZNY Z MALOWANIEM + PEDICURE EXSPRESS Z MALOWANIE
 • PAKIET – MANICURE HYBRYDOWY + PEDICURE HYBRYDOWY
 • MANICURE HYBRYDOWY
 • MANICURE HYBRYDOWY EXTRA
 • MANICURE KLASYCZNY BEZ MALOWANIA
 • MANICURE KLASYCZNY Z MALOWANIEM
 • MANICURE SHEA
 • MANICURE SPA
 • MANICURE JAPOŃSKI
 • MANICURE HYBRYDOWY FRENCH
 • MANICURE MESKIE + ODŻYWKA
 • PAZNOKCIE ŻELOWE (FORMA) + HYBRYDA
 • UZUPEŁNIANIE ŻELI + HYBRYDA
 • MANICURE ŻELOWY – WZMOCNIENIE NA NATURALNEJ PŁYTCE
 • USUNIĘCIE ŻELI
X